Anasayfa HAMİLELİK Doğum Hollywood’da Yeni Trend ve Evde Doğum Yapan Ünlüler

Hollywood’da Yeni Trend ve Evde Doğum Yapan Ünlüler

4 dakika tahmini okuma süresi

Guns n Roses Mobile Slot Review Son zamanlarda evde doğum çok tercih edilen bir doğum yöntemi olarak yükselişe geçti. Birçok Hollywood ünlüsü de bu bu akıma ayak uydurdu ve evde doğum yapmayı tercih etti. Evde doğum yapan ünlüler ve onların miniklerini sizin için derledik.

Alyson Hannigan


İlk kez 2009 yılında doğum yapan Alyson Hannigan da bir doula (doğum destekçisi) ve bir ebe yardımıyla evinde doğum yapan ünlüler arasında. Hannigan, hastane fobisi olduğundan evde doğum yapmayı tercih etmiş.

Mayim Bialik


Ünlü oyuncu Bialik, doğumunu evde gerçekleştirmeyi tercih etmiş. Doğumu esnasında eşi ve büyük oğlu da kendisine destek vermiş.

Jennifer Connelly


Güzel model Jennifer Connelly, kadınlara evde doğumu tavsiye eden ünlüler arasında bulunuyor. Connelly kızı Agnes’ı evinde ve suda dünyaya getirdi.

Alanis Morissette


2011 yılında doğum yapan Alanis Morissette, hayalinin soğuk hastane odasında değil evinde dogum yapmak olduğunu söylemiş. Oğlunu evinde dünyaya getiren Morissette, bir sonraki doğumunu yine evinde yapmak istediğini ifade ediyor.

Kelly Preston


Artist Kelly Preston, üç çocuğunu da evinde dünyaya getirdi.

Cindy Crawford


Dünyaca ünlü model Cindy Crawford, iki doğumunu da evde gerçekleştirdi. İlk doğumunu evde yaptıktan sonra aldığı tepkiler sonrası Crawford, ikinci doğumunu da evde yapacağını kimseye söylememiş ve tüm söylentilere kulaklarını tıkayıp evde doğum yapmış.

Julianne Moore


Bebeklerin evlerinde doğması gerektiği fikrini savunan Moore, kızı Liv’i evinde dünyaya getirdi.

Pamela Anderson


2 oğlunu da suda ve normal doğumla kucağına alan Pamela Anderson da doğumu için evini tercih eden ünlüler arasında.

Gisele Bundchen


Victoria’s Secret eski modellerinden olan Gisele Bündchen, ilk doğumunu 2009’da evinde, suda ve ilaçsız bir biçimde dünyaya getirdi. Bündchen, bu mucizevi ana tanık olmak adına bilincini kaybettirecek bir ilaç kullanmak istememiş.

Demi Moore


Hamileyken verdiği çıplak pozlarla adından söz ettiren Demi Moore, oğlunu evde dünyaya getirmeyi tercih eden ünlülerden biri oldu.

 

Bebeklerini kucaklarına sağlıkl bir şekilde alan ünlü isimler, tercih ettikleri doğum yönteminden mutlu olduklarını da açıklamalarıyla ifade etmişlerdi. Evde doğum yapmayla ilgili merak ettikleriniz için: Evde doğum hakkında her şey.

Beğendiniz mi?
Açıklama
0 %
Dragons Mystery Slots - Play Online Slot Machines for Free Kullanıcı Oyu 4.2 ( 1 oylama)
Daha Faza İlgili İçerik Yükle
Daha Fazla Yükle Pelin Yazıcı
Daha Fazla Yükle Doğum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir

Bilimi Sevdirmek İçin Çocuklarla Evde Yapılacak Deneyler

Çocuklarınız bir bilim insanı olsun ister misiniz? Ya da bilime çok önem veren yetişkinler…